CERTYFIKATY CAMBRIDGE

Certyfikaty Cambridge English mówią wiele o Tobie i Twoich umiejętnościach, oferując Ci jednocześnie szereg ciekawych możliwości pozwalających na osiąganie ambitnych celów. Uznawane są przez tysiące uczelni, instytucji, a także pracodawców na całym świecie.

TERMINY EGZAMINÓW

Oferujemy szeroki wachlarz terminów, w których możesz przystąpić do wybranego egzaminu Cambridge English. Najbliższa sesja – Jesień 2019. Sprawdzaj regularnie naszą stronę, ponieważ aby sprostać Twoim oczekiwaniom często dodajemy nowe daty egzaminów.

REJESTRACJA ON-LINE
Na każdy z prowadzonych przez nas egzaminów Cambridge English możesz zapisać się korzystając z rejestracji on-line. Zawsze jednak serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum w Opolu, gdzie otrzymasz odpowiedź na każde zadane przez Ciebie pytanie.
O NAS
Cambridge Opole

Autoryzowane Centrum Egzaminacyjne PL017 Opole

Centrum Języków Obcych newCOSMOPOLITAN uzyskało w 2014 roku tytuł autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego Cambridge Assessment English nr PL017.

Nasze Centrum Egzaminacyjne, działające na terenie miasta Opola i województwa opolskiego, posiada status otwarty, co oznacza, że możemy organizować i przeprowadzać egzaminy Cambridge English nie tylko dla naszych kursantów, ale także dla kandydatów zewnętrznych: osób prywatnych, firm i instytucji, uczelni wyższych, szkół państwowych, prywatnych i szkół językowych.

W Centrum Egzaminacyjnym newCOSMOPOLITAN można przystąpić do następujących egzaminów Cambridge English:

  • Young Learners: Pre A1 Starters, A1 Movers, A2 Flyers
  • A2 Key oraz A2 Key for Schools
  • B1 Preliminary oraz B1 Preliminary for Schools
  • B2 First oraz B2 First for Schools
  • C1 Advanced
  • C2 Proficiency
  • International English Language Testing System (IELTS)
  • B1 Business Preliminary, B2 Business Vantage, C1 Business Higher

Prowadzimy rejestrację kandydatów indywidualnych, ale także rejestracje grupowe dokonywane za pośrednictwem naszych partnerów – uczelni, szkół, firm i instytucji. Egzaminy przeprowadzamy w naszym Centrum Egzaminacyjnym bądź w siedzibie Klienta.

NAJBLIŻSZA SESJA EGZAMINACYJNA

ZDOBĄDŹ CERTYFIKAT Z JĘZYKA OBCEGO

Egzaminy Cambridge

Oferowane przez nas egzaminy językowe Cambridge English są najbardziej znanymi egzaminami językowymi na całym świecie. Certyfikaty Cambridge English są obiektywnym i prestiżowym potwierdzeniem posiadanych umiejętności językowych.
Switch The Language

    Facebook