Lektorzy

Powstaliśmy po to, by zaoferować wszystkim Klientom – tym nowym i tym, z którymi znamy się od lat, wyjątkową jakość nauczania. Nasi lektorzy znają kody języków obcych, dzięki którym wprowadzą Cię w świat komunikacji z ludźmi pochodzącymi z różnych stron kuli ziemskiej. Jak wiadomo – dobry lektor to więcej niż połowa sukcesu, dlatego współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami, tworzącymi zespół ambitnych, kreatywnych i przesympatycznych ludzi.

Są wśród nich zarówno lektorzy polscy, jak i anglojęzyczni native-speakers. Znaczna część zespołu naszych lektorów posiada licencje egzaminatorów, prestiżowych międzynarodowych ośrodków egzaminacyjnych, takich jak British Council i Goethe Institut.

Każde zajęcia są zawsze starannie przemyślane i przygotowane – lektor wie, że odpowiednio dobrane formy pracy i ćwiczenia, decydują o umiejętnościach językowych Słuchaczy. Ciekawa tematyka lekcji i miła atmosfera zajęć, rozładowują stres związany z przełamaniem bariery językowej.

Lektorzy potrafią zachęcić Słuchaczy do intensywnej nauki języka. Mają też wypracowane i sprawdzone sposoby systematycznego oceniania poczynionych przez nich postępów w nauce. Bieżące powtórki, testy i sprawdziany, nagradzane są często najwyższymi notami, pochwałami i drobnymi upominkami.

Metodycy wspierają naszych lektorów ich w codziennej pracy – udzielają pomocy, porad i wskazówek do prowadzonych przez nich zajęć, w zakresie umiejętnego stosowania odpowiednich metod i technik nauczania. Wszystko po to, by Słuchacze odczuwali satysfakcję i wyraźną korzyść z oferowanych przez nas kursów. Do zadań metodyków należy również kontrola realizacji programu nauczania, założonego dla danego kursu i badanie skuteczności oraz efektywności prowadzonych zajęć.

Leave a Reply

Switch The Language

    Facebook