Satysfakcja Gwarantowana

Przed zapisem do szkoły, będziesz mógł nieodpłatnie sprawdzić swój aktualny poziom znajomości języka, rozwiązując test diagnostyczny i uczestnicząc w rozmowie kwalifikacyjnej, co pozwoli na indywidualne dobranie odpowiedniej dla Ciebie grupy kursowej. Możesz także dodatkowo skorzystać z bezpłatnej lekcji próbnej – zobaczysz jak wyglądają zajęcia i ocenisz, czy w pełni odpowiadają one Twoim oczekiwaniom.Wybierając naszą szkołę, będziesz się uczyć “pod okiem” najlepszego fachowca, którego zajęcia są zawsze starannie przemyślane i przygotowane. Każdy dobry lektor wie, że odpowiednio dobrane formy pracy i ćwiczenia, decydują o umiejętnościach językowych kursantów, a ciekawa tematyka lekcji i miła atmosfera zajęć, rozładowują stres związany z przełamaniem bariery językowej.

Swoje umiejętności językowe możesz rozwijać poprzez korzystanie z publikacji zgromadzonych w naszej bibliotece szkolnej. Do Twojej dyspozycji są także stanowiska komputerowe z bezpośrednim dostępem do Internetu lub łącze Wi-Fi.

Uczestnicząc systematycznie w zajęciach, na zakończenie kursu otrzymasz upominek językowy. Jeśli jednak z jakichś względów nie będziesz mógł na nie dotrzeć, nadrobisz zaległości w nauce w ramach dodatkowych i nieodpłatnych konsultacji.

W naszej podręcznej księgarni kupisz komplet podręczników do nauki języka, a także wszystkie potrzebne Ci materiały dodatkowe tj. słownik, książkę do gramatyki, płyty CD, oraz inne publikacje. Przestronne i nowocześnie wyposażone sale lekcyjne oraz korzystna lokalizacja szkoły, która znajduje się w samym centrum miasta i w niewielkiej odległości od kilku przystanków komunikacji miejskiej, stanowią nasze dodatkowe atuty.

Leave a Reply

Switch The Language

    Facebook