Konwersacje

Młodzież 16-18 lat, Studenci i Dorośli
16 Lekcji
Angielski, Niemiecki, Inne języki obce
Poziom zaawansowania A1-C2

[horizontal_line style=”2″ margin_top=”10″ margin_bottom=”10″]

Wybierasz się na wakacje do kraju, w którym będziesz posługiwał się językiem angielskim lub niemieckim? Marzysz o studiach we Francji? Zamierzasz podjąć pracę w Hiszpanii? A może po prostu chcesz odświeżyć sobie znajomość języka, którego uczyłeś się wcześniej? – ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Jeśli to Twój pierwszy kontakt z językiem, poznasz proste zwroty i formułki, dzięki którym porozumiesz się w sytuacjach dnia codziennego – będziesz mógł się przedstawić, zaprezentować swoje umiejętności, dokonać rezerwacji lub zapytać o coś w sklepie, czy w hotelu. Nauczysz się jak napisać swoje CV i nawiążesz rozmowę z pracownikiem uczelni, czy pracodawcą. Będziesz rozumieć, co mówią do Ciebie inni i udzielisz prostej, ale poprawnej odpowiedzi.

Jeśli natomiast już uczyłeś się wybranego języka, poprzez uczestnictwo w tym kursie będziesz mógł rozwinąć posiadane umiejętności – lepiej zrozumieć co mówią do Ciebie inni ludzie, poprawisz wymowę i poszerzysz zakres posiadanego słownictwa. Nauczysz się budowania bardziej złożonych, poprawnych gramatycznie i spójnych merytorycznie wypowiedzi oraz wyćwiczysz swobodę mówienia.

Cena 165 zł za 4 tygodnie

[columns]

[column layout=”two”]
[heading_bar heading=”Organizacja kursu” icon=”” style=”2″]
[icon_list icon_style=”colored” font_size=”default_size” item_width=”1″]
[icon_list_line icon=”icon-check”]4 tygodnie nauki[/icon_list_line][icon_list_line icon=”icon-check”]start: czerwiec, lipiec, sierpień lub wrzesień[/icon_list_line]
[icon_list_line icon=”icon-check”]zajęcia: 2 x w tygodniu po 2 lekcje (2 x 40 minut)[/icon_list_line]
[icon_list_line icon=”icon-check”]dni zajęć: poniedziałek i środa lub wtorek i czwartek[/icon_list_line]
[icon_list_line icon=”icon-check”]godziny zajęć (do wyboru): 8:00, 12:00, 16:20 lub 18:30[/icon_list_line][icon_list_line icon=”icon-check”]lektor polski[/icon_list_line]
[icon_list_line icon=”icon-check”]grupa 7-12 osób[/icon_list_line]
[/icon_list]
[/column]

[/columns]

Leave a Reply

Switch The Language

    Facebook