O nas

Centrum Języków Obcych newCOSMOPOLITAN jest Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym  Cambridge English Language Assessment nr PL092 działającym w Opolu i na terenie województwa opolskiego.

Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania najbardziej popularnych egzaminów Cambridge English, potwierdzających znajomość języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania.

Egzaminy Cambridge English dedykujemy osobom w różnym wieku i profesji. Są wśród nich egzaminy dla dzieci, młodzieży szkolnej, studentów i dorosłych.

Polecamy je szczególnie osobom planującym wyjazd za granicę, ambitnej młodzieży szkolnej ubiegającej się o podjęcie nauki w najlepszych gimnazjach i szkołach średnich oraz studentom marzącym o  ulokowaniu się w renomowanych uczelniach w Polsce lub poza jej granicami. Ale też przedsiębiorcom i pracownikom  współpracującym lub zamierzającym nawiązać kontakty z międzynarodowymi firmami, korporacjami, instytucjami, czy organizacjami i fundacjami.

Posiadanie Certyfikatu Cambridge English to prestiżowe potwierdzenie Twojej znajomości angielskiego, ale nie tylko. Wiele mówi także, o tym jakim jesteś człowiekiem – ambitnym, pracowitym i zmierzającym wprost do sukcesu!

Wybierz egzamin odpowiadający Twoim potrzebom i aktualnemu poziomowi znajomości języka angielskiego.

Skorzystaj z naszej oferty kursów językowych. Centrum Języków Obcych newCOSMOPOLITAN przygotuje Cię skutecznie do każdego egzaminu Cambridge English. Mamy kursy dla dzieci młodszychdzieci starszychmłodzieży gimnazjalnejlicealistówstudentów i osób dorosłych z zakresu języka ogólnego i języka biznesu.

Serdecznie zapraszamy!

Facebook